Czeladnik Fryzjerstwa

​kompletny kurs technik fryzjerskich (opinie absolwentów)

Dla osób bez doświadczenia, które:

  • poszukają praktycznego, krótkiego, intensywnego kursu, który pozwoli podjąć pracę tuż po ukończeniu nauki
  • chcą poznać najnowsze trendy w modzie fryzjerskiej i je samodzielne wykonywać
  • zdają sobie sprawę, że zarówno konsumenci jak i pracodawcy oczekują od fryzjerów praktycznych umiejętności, a nie wiedzy teoretycznej
  • chcą uzyskać tytuł Czeladnika Fryzjerstwa
  • chcą otworzyć swój salon fryzjerski

Już w pierwszym tygodniu nauczysz się: 9 technik ​modelowania włosów długich​, średnich i krótkich, techniki masażu głowy ​oraz​ ​3 ​usług​​ pielęgnacyjn​ych. ​Wykona​sz​ 17 prac na główkach​ i 3 prace na modelkach​.

W kolejnych 7 tygodniach będzie równie intensywnie. Poznasz techniki: koloryzacji, stylizacji oraz cięć damskich i męskich itd. Kurs obejmuje 406 godzin praktyki i 28 godzin teorii. W sumie wykonasz 90 prac na główkach treningowych oraz 70 prac na modelkach / modelach. Warto porównać nas z konkurencją.

Zajęcia prowadzone będą metodą, której celem jest uzyskanie maksymalnych umiejętności fryzjerskich z uwzględnieniem Twoich predyspozycji i ograniczeń. Zadania dla Ciebie będą definiowane progresywnie, tzn. że wymagamy systematycznej pracy i ciągłego postępu w zakresie: poprawności technicznej i czasów wykonywania prac.

Do Twojej dyspozycji będzie kompletnie wyposażone stanowisko fryzjerskie, labolatorium, zestaw profesjonalnych kosmetyków, materiały fryzjerskie, 10 główek fryzjerskich, 70 modelek / modeli, 3 podręczniki, pokój do nauki, jadalnia, pokój gościnny, pralnia, patio, parking, pokój dla palących.

Zajęcia odbywają się 6 dni w tygodniu (z wyjątkiem niedziel) w godz. 9.00 - 20.00. W ostatnim dniu kursu możesz przystąpić do egzaminu czeladniczego. Warunkiem koniecznym dopuszczenia do egzaminu czeladniczego jest zaliczenie wszystkich testów z zachowaniem minimalnych czasów.

Kurs trwa 9 tygodni: 4 tygodnie nauki + 1 tydzień wytchnienia + 4 tygodnie nauki.

85% naszych absolwentów pozostaje w zawodzie fryzjera.

Cena kursu wynosi 13.900 zł.

Cena za przygotowanie do egzaminu czeladniczego i jego przeprowadzenie przez Izbę Rzemieślniczą wynosi 700 zł.

Cena za pokój jednoosobowy 1.200 zł.

W ramach promocji zakwaterowanie (pokoje 2-3 osobowe) i wyżywienie gratis. Serwujemy 3 posiłki w oparciu o "Dietę Qi" (www.dietaqi.pl).

Dopłata za wypożyczenie narzędzi fryzjerskich wynosi 300 zł (suszarka ręczna, dyfuzor, lokówka 24 mm, maszynka do cięcia, prostownica, nożyczki 5,5, degażówki, 3 grzebienie, szczotka dwustronna płaska, 3 szczotki okrągłe, szczotka – karkówka, wypełniacze do upięć, spryskiwacz).

Płatność w 2 ratach: 50% przed kursem (gwarantuje miejsce na kursie) i 50% w 5 tygodniu kursu.

Udzielamy pomocy osobom aplikującym o dofinansowanie z urzędów pracy.

Daty rozpoczęcia kursów: 3.04.2017, 12.06.2017, 28.08.2017, 13.11.2017.

Kurs prowadzą: Beata Karpińska, Honorata Urbańska.
Manager kursu: Honorata Urbańska,
email: szkolenia.gabriel@gmail.com,
tel.: 533 30 49 75; 62 768 16 54

Po ukończeniu Czeladnika Fryzjerstwa możesz aplikować do programu STYLISTA (zobacz więcej)